12.5 C
Tirana
Wednesday, June 16, 2021

Buy now

Ku duhet t’i bësh pushimet sipas shenjës së Horoskopit (Foto)

Kjo verë është e pasigurt për udhëtime e pushime jashtë kufijve për shkak të pandemisë dhe rregullave të vendosura, por astrologu Jim Ventura, nisur nga karakteristikat e secilës shenjë të zodiakut ka publikuar një listë me destinacionet perfekte për secilën, të cilat do të përjetoheshin ndryshe nga vende të tjera. Nëse je akrep, duhet patjetër të shkosh në Afrikë, apo gaforrja në Ujëvarën e Niagarës.

Destinacionet sipas shenjës së Horoskopit:

Dashi: Në Moskë, Rusi

Demi: Romë, Itali

Binjakët: Filipine

Gaforrja: Disney World, Ujëvara e Niagaras Falls, se Kanionet e Mëdha

Luani: Paris

Virgjëresha: Mayan Ruins në Meksikë

Peshorja: Vendet si Berlini, Tahiti apo San Diego

Akrepi: Afrikë

Shigjetari: Machu Picchu

Bricjapi: Amsterdam, Londër, Çikago.

Ujori: Japonia

Peshqit:

Related Articles

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...

Na ndiqni

4,806FansLike
2,507FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Më të fundit

Ilva Tare: Është koha të nis një kapitull të ri/ Video

Në një mesazh për publikun, gazetarja dhe moderatorja Ilva Tare, krejt papritur tha se i ka dhënë fund rrugëtimit të programit të saj "Ilva...

Aurela Hoxha nënë për herë të parë?

Aurela Hoxha është një ato personazhe të njohur të showbizit e cila e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. Ndërkohë që përflitej...

Dalin pamje nga laboratori i Wuhan, lakuriqë nate të gjallë të mbyllur në kafaz (Video)

Në një video të shpërndarë nga Sky News Australia, janë bërë publike disa imazhe të lakuriqëve të natës në Laboratorin e Virologjisë në Wuhan...

BE do dërgojë 145 mijë vaksina anti-Covid për Shqipërinë deri në fund të Gushtit

Deri në fund të muajit Gusht, në Shqipëri pritet që të vijnë 145 mijë doza vaksine anti-Covid nga Bashkimi Europian. Në një postim në rrjetet...

Elefanti fallxhor parashikon ndeshjen Francë-Gjermani

Një elefant “fallxhor” në një kopsht zoologjik në Hamburg ka vendosur që Franca do të mundë Gjermaninë në ndeshjen e parë të Kampionatit Europian. Turnetë...