25.5 C
Tirana
Sunday, July 14, 2024
spot_img

“E imja …”, DJ Geek i thotë të gjitha me komentin te fotot joshëse të Dafina Zeqirit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për interpretimin unik të këngëve të saj. Ajo në rrjete sociale është mjaft aktive, duke publikuar postime që kanë të bëjnë me jetën dhe karrierën profesionale.

Në postimin e fundit, këngëtarja shqiptare zgjodhi të shpërndajë disa fotografi të shkëputura nga kënga “Mos Shko”, që erdhi në bashkëpunim me Yll Limanin.

Dafina shihej tejet sensuale, gjë që ngjalli reagime të shumta nga fansat e saj, përfshirë edhe ish-të dashurin DJ Geek. Ai i komentoi “E imja”, ndërsa artistja nuk hezitoi që t’ia kthente, duke u shprehur se është ‘gjithmonë’.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit