16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Mediat ndërkombëtare e shpallën të vdekur, por aktorja është ende gjallë

Aktorja e njohur amerikane Tanya Roberts u shpall e vdekur nga mediat ndërkombëtare një ditë më përpara.

Por ditën e sotme këto lajme janë përgënjeshtruar, pasi BBC shkruan se ajo është gjallë dhe këtë e ka konfirmuar një përfaqësues i saj.

Ajo është shpallur gabimisht e vdekur pavarësisht se gjendja e aktores është e rëndë dhe ndodhet në spital.

Në një prononcim për mediat, Mike Pingel tha se e kishte shpallur gabimisht vdekjen e saj pas informacioneve që kishte marrë nga partneri i amerikanes.

Tayna Roberts njihet për shkak të roleve të saj në filma të njohur.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit