16.5 C
Tirana
Thursday, April 25, 2024
spot_img

Marina Vjollca vesh “petkat e sulltaneshës” dhe ngjan kaq bukur (Foto)

Këtë javë është vendosur që “Klanifornia” të jepet ditën e enjte në natën e ndërrimit të viteve, dhe do jetë një super spektakël me këngëtarët më të dashur dhe aktorët më të mirë.

Një ndër surprizat e bukura të këtij spektakli e ka zbuluar dhe moderatorja e njohur Marina Vjollca e cila në Instagramin e saj ka hedhur disa foto me kolegët të veshur si aktorët e serialit “Sulltani i Madhërishëm”. Marina shihet e veshur si sulltanesha Hyrrem dhe duket më e bukur se kurrë.

“Kush e ka parë sulltaneshën Hyrrem le të ngrejë doren? 31 Dhjetor”, ka shkruar moderatorja.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit