33.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

“Vendosni emrin tuaj dhe vlerën”/ Bebe Rexha u paguan faturat fansave

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka gjetur një mënyrë për të ndihmuar njerëzit në nevojë këtë fundvit.

Bebe ka ofruar të paguajë faturat e fansave të saj, të cilëve iu kërkon që ti tregojnë faturën dhe vlerën që ka.

“Dua të paguaj disa nga faturat tuaja për Krishtlindje.Vendosni emrin tuaj dhe vlerën e faturës këtu. Unë do t’ju kontaktoj dhe ju do më tregoni faturën”, shkruan Bebe në një postim në Instastory.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit