29.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

Publikohen fotot/ Kush janë babë e bijë që u gjetën të vrarë në banesën e tyre

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen “Edit Durham” në Prizren.

Një zyrtar policie dhe vajza e tij, u gjetën të vdekur në banesën e tyre. Dyshimet e para janë se babai mund të ketë vrarë vajzën dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Mendohet se 52-vjeçari, pjesëtar i policisë së Kosovës mund ta ketë kryer vrasjen me armën e policisë.

Ai kishte 20 vjet që po punonte në Policinë e Kosovës. Mediat kosovare bëjnë me dije se 52-vjeçari me iniciale S.M. nga Prizreni, dyshohet se fillimisht ka vrarë vajzën e tij, 21 vjeçe dhe më pas ka qëlluar veten.

Dyshohet se e gjithë ngjarja ka ndodhur në prani të familjarëve të tjerë.

Policia dhe prokuroria ende nuk i kanë bërë të ditura rrethanat se si ka ndodhur rasti, as motivet e kësaj vrasjeje dhe vetëvrasjeje.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit