2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Noizy shkon në familjen e Klodian Rashës për ta ndihmuar financiarisht, por befasohet

Reperi i njohur me emrin e artit, Noizy vizitoi gjatë ditës së sotme familjen e të riut, Klodian Rasha, i cili mbeti i vrarë nga policia mëngjesin e 8 dhjetorit.

Siç edhe kishte lajmëruar, këngëtari vizitoi familjen Rasha duke i dërguar disa ndihma financiare.

Një kontribut që nuk është pranuar nga familja e Klodianit, me Noizyn që zbuloi prapaskenat e kësaj vizite në emisionin “Ftesë në 5”.

Ai tha se shkoi për t’i ngushëlluar bashkë me të atin, duke iu shprehur hapur edhe mbështetjen për ndihmë financiare, gjë të cilën, familjarët e Rashës nuk e kishin pranuar.

“Më thanë faleminderit shumë për iniciativën, që erdhe deri këtu dhe i solle këto të ardhura, por ne do i çojmë direkt për bamirësi. Aty u ndjeva më mirë në fakt dhe kuptova që kishin edhe dy djem të tjerë. Ishin të zotët e vetes shkurt e shqip. Ishin njerëz fisnikë e me nderin e lartë dhe sinqerisht më vjen shumë keq që u ka ndodh ajo lloj fatkeqësie”, u shpreh ndër të tjera Noizy.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit