16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Sara Hoxha dhe Ledri Vula bëhen prindër për herë të parë

Ledri Vula është bërë baba për herë të parë. Partnerja e Ledrit, Sara ka sjellë në jetë vajzën e tyre ditën e sotme.

Dyshja e famshme nuk ka reaguar ende për ardhjen në jetë të së voglës së tyre. Ledri ka treguar shpeshherë se e ka pritur me padurim momentin kur do të mundet të mbajë në krahë frytin e dashurisë me Sarën.

Madje, ai ka publikuar dhe një këngë dedikuar vogëlushes. “Si baba” përcjell ndjesitë që reperi ka përjetuar, që kur mori vesh se do të bëhet baba.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit