16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

U prek nga Covid-19, këngëtari i njohur shqiptar përfundon në spital (Foto)

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj tre ditë më parë bëri me dije se është prekur nga Covid-19.

Me anë të një postimi ai u shpreh se se pavarësisht kujdesit që ka treguar është prekur nga koronavirusi.

Por si duket gjëndja e tij shëndetësore është përkeqësuar dhe ka përfunduar në spital.

Lajmin e ka bërë me dije partnerja e tij Eni Koçi, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku shfaqet dora e këngëtarit në serum.

“Me dashurinë time. Ne do ta kalojmë këtë”, shkroi këngëtarja krahas videos.

Kujtojmë që Eni është shprehur se e ka kaluar Covid-19 pa simptoma të rënda.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit