20.5 C
Tirana
Friday, September 22, 2023
spot_img

Renato Mekolli i propozon për martesë. Kjo është vajza që i ka vjedhur zemrën

Prej disa kohësh, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Mirëpo, nuk ka zbuluar asgjë rreth partneres, madje as portretin e saj.

Mëngjesin e sotëm, Renato ka ndarë një lajm të bukur me ndjekësit. Ai i ka propozuar për martesë të dashurës në Los Angeles, Kaliforni.

Shefi i kuzhinës ka publikuar një foto ku shihet i ulur në gjunjë para njeriut të zemrës, me unazën në dorë. Në këtë mënyrë, për herë të parë ai ka zbuluar dhe portretin e saj, ndonëse vetëm në profil.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit