16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Habit motra e Olta Gixharit: Si më spiunoi doktoresha, kur shkova të abortoja fëmijën

Motra e aktores Olta Gixhari, moderatorja Gerta Gixhari, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit.

Ajo ka rrëfyer së fundmi përballë moderatores Ester Bylyku, një copëz të së shkuarës së saj.

Gerta foli për shtatëzëninë me djalin e dytë, ku u shpreh se nuk ishte gati për diçka të tillë, duke shtuar: ‘Nuk i tregova as bashkëshortit dhe as familjes sime për shtatëzaninë, por u nisa drejt doktoreshës që është kujdesur për vite për mua, dhe mora vendimin ta hiqja fëmijën.

Ajo u përpoq të më bindte duke më thënë se fëmija dytë është më i lehtë se i pari, më kërkoi të mendohesha dhe u nisa për shtëpi. Ndërkohë që ajo telefonon bashkëshortin tim dhe e njofton për gjithçka. Ai telefonon familjen time dhe së bashku organizojnë një festë. Nuk vihej në diskutim që të hiqja fëmijën”.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit