2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Video që po ‘thyen’ rrjetin, dhëndri godet dhunshëm me shkelm nusen natën e dasmës

Një nuse ka shpërndarë në rrjetet sociale momentin kur burri i saj i “shkatërroi dasmën”, pasi vallëzimi i tij nuk përfundoi dhe aq mirë.

Burri i saj ishe vetëm me pantallona, pa këshishë dhe filloi të kërcente në prehrin e nuses, duke krijuar një skenë mjaft erotike mes të ftuarëve.

Në video nusja shihet duke qeshur dhe duartrokitur, ndërsa burri i saj vazhdonte vallëzimin me këngën e Ginuwine, Pony.

Dhëndri duke kërcyer, ngre këmbën mbi kokën e saj, por dështoi, sepse ai e gjuajti në fytyrë dhe të gjithë u habitën. Kjo e gjitha ishte aksidentalisht dhe djali i kap fytyrën dhe e mbulon me puthje.

“Si burri im shkatërroi dasmën tonë. Dukem mirë, por koka po më dridhej, hyra në një banjë dhe qava për pak”, ishte mbishkrimi i nuses tek video që postoi në Tik Tok.

@gaudsquad

Reply to @tigervibe sooo I cried for a bit and he felt insanely bad but it was fine because we ended up partying until 8 am with our best friends

♬ original sound – The Gaudettes

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit