16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Ndërron jetë nga mbidoza grimierja e njohur shqiptare

Ka ndërruar jetë në moshë të re make-up artistja kosovare, Marigona Obërtinca.

Lajmi i hidhur është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës.

Sipas mediave vendase, bëhet me dije se artistja kosovare ka vdekur nga mbidoza.

Burimet tregojnë se Marigona ishte shtrirë në spital pas përdorimit të tepruar të narkotikëve dhe nuk ka arritur të mbijetonte.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit