23.5 C
Tirana
Monday, July 22, 2024
spot_img

Pamje nga hoteli më i pazakontë në botë me 400 dhoma dhe i gjithi i larë me flori

‘Dolce Hanoi’ është një ndër hotelet më të pazakontë që mund të keni dëgjuar ndonjëherë.

Ai ndodhet në kryeqytetin e Vietnamit dhe është i gjithi i larë në flori. Hoteli ka 25 kate dhe 400 dhoma.

Për ta ndërtuar këtë hotel u deshën plot 11 vite, pasi ai ka edhe një pishinë 70 metra katrorë me pllaka të lara në ar dhe pamje të mahnitshme të qytetit.

Më poshtë gjeni edhe pamjet nga ‘Dolce Hanoi’:

 

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit