2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Njihuni me super jahtin “peshkaqen”, nga luksi tek arkitektura romake (Foto)

Projektuesit e mjeteve luksoze të lundrimit kanë prezantuar planin për ndërtimin e një mega-jahti 450 milionë paundesh, i cili do t’i përngjajë një peshkaqeni.

Modeli i jahtit 152 m i gjatë dhe 34 m i gjerë është frymëzuar nga grabitqari i oqeaneve dhe do të ketë “pendë dhe bisht”.

Mjeti lundrues, gjithashtu, ka dhe një përshtatje me arkitekturën romake në 6 nivelet e tij dhe do të jetë i pajisur me të gjitha komoditetet më luksoze.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit