16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

U infektua me koronavirus, këngëtarja në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv

Këngëtarja Justina Aliaj është infektuar me koronavirus dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin infektiv.

Nuk dihet ende prej sa ditësh 69-vjeçarja është shtruar në spital apo nëse ka sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

Këngëtarja Justina Aliaj mbetet një yll i këngës dhe skenës shqiptare. Këngë të tilla si: “Mall për vendlindjen”, “Në ekranin e televizorit”, “Stacion i dashur”, “Në mbrëmjen e vallëzimit”, “Unaza”, “Unë dhe shokët e mi” etj., mbeten të pashlyeshme ende dhe sot për publikun.

Situata Covid në Shqipëri vjon të jetë e rëndë. Shumë qytetarë dhe artistë janë infektuar dhe kanë humbur jetën. Kujtojmë që para disa ditësh u nda nga jeta artisti Koço Devole.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit