23.5 C
Tirana
Monday, July 22, 2024
spot_img

“Kur isha më e shëndoshë”, Marina Vjollca i habit të gjithë me foton e fundit

Marina Vjollca është një ndër personazhet më të dashur të ekranit. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale, ku merr gjithmonë vëmendje me paraqitjen e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi si gjithmonë, ndërsa shkruan: “Kur isha 10 kg më e shëndoshë”.

Bukuria e saj ka tërhequr dhe vëmendjen e personazheve të huaj të njohur. Ndër të fundit që moderatorja i ka rënë në sy është DJ Snake, i cili nuk ka nguruar as të komentojë nëpër fotografitë e saj. Ndërkaq, kujtojmë që Marina është bërë ambasadore e markës Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit