29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

“Iku përgjithmonë”, Bora Zemani humb “pjesëtarin” më të vogël të familjes

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka ndarë me të gjithë ndjekësit një lajm të trishtë. Ajo ka humbur macen e saj, të cilën e kishte që prej 18 vitesh.

Bora e konsideronte pjesë të familjes, si pjesëtarin më të vogël dhe më të përkëdhelur.

“Isha fëmija më i lumtur në botë kur morëm mace në shtëpinë tonë. Dhe sot pas 18 vitesh që jetoi me ne, Kiti u largua përgjithmonë! Ishte pjesë e familjes si pjesëtari më i vockël, më i përkëdhelur, më mistrec, por një dashuri e vërtetë. E deshëm shumë, fëmijëria ime ishte edhe më e bukur me të”, ka shkruar ajo.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit