29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Pamje të mrekullueshme brenda shtëpisë së fëmijërisë të Kobe Bryant. Ja sa u shit (Foto)

Shtëpia e fëmijërisë së Kobe Bryant në Pensilvani, ku legjenda kaloi një pjesë të mirë të jetës, është shitur për 810 mijë dollarë.

Ish-banesa e “Black Mamba-s”, ishte me pesë dhoma gjumi, dy banja dhe tepër komode.

Familja e Bryant, u largua nga shtëpia në vitin 2008, ndërsa vendosën që ta nxirrnin në shitje vetëm këtë shtator.

ipas të dhënave, shtëpia u shit më 6 nëntor për plot 810 mijë dollarë.

Kobe, kishte improvizuar në shtëpinë e shitur një ambient të përshtatshëm për t’u stërvitur në basketboll.

Ndërkaq, kujtojmë se Bryant dhe vajza e tij, Gianna, ishin pjesë mes nëntë viktimave në një aksident me helikopter në janar të vitit 2020.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit