16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Në një lidhje me djalin e Hashim Thaçit? Kejvina Kthella ka një përgjigje për të gjithë

Ditën e djeshme disa prej mediave shkruan se modelja Kejvina Kthella ishte në një lidhje dashurie me djalin e Hashim Thaçit, Endrit Thaçi.

Thuhej se modelja ishte zhvendosur të jetonte në Prishtinë dhe udhëtimet e shpeshta të saj në Kosovë ishin pikërisht për të takuar Endritin.

Por rreth këtyre lajmeve ka reaguar modelja Kejvina Kthella e cila ka publikuar një post në Instastory ku shkuhet:

“Keni dëgjuar ndonjëherë ndonjë thashethem për veten dhe keni thënë me vete”:”Kush dreqin i shpik këto budallallëqe” dhe krahas këtij posti Kejvina shkruan: “Ufffffff maaaa”, duke nënkuptuar se është e lodhur duke dëgjuar gjëra të tilla rreth jetës së saj.

“Kur dikush më thotë se duhet të mësoj të komunikoj më mirë.Si të thuash “Ik pirdhu” në një mënyrë më të këndshme“, vijon më tej postimi.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit