2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Eto’o përfshihet në një aksident automobilistik, ja si paraqitet gjendja e tij

Ish-sulmuesi i famshëm, Samuel Eto’o është përfshirë në një aksident të frikshëm automobilistik. Ditën e sotme makina e tij u përplas nga një tjetër automjet në rajonin e Nkongsamba-Litoral të Kamerunit.

39-vjeçari po kthehej nga rajoni perëndimor i vendit kur ndodhi aksidenti. Sipas informacioneve, ish-futbollisti i Barcelonës dhe Interit nuk ka pësuar dëme serioze dhe gjendja e tij është e stabilizuar.

Pamjet e aksidentit tregojnë se përplasja ka qenë tepër e rrezikshme.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit