27.5 C
Tirana
Monday, July 22, 2024
spot_img

“Bëmë mama të të ngjaj”, Soni na prezanton me zërin e mrekullueshëm të së bijës (Video)

Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shumë e rezervuar, kur bëhet fjalë për vajzën e saj, Ana.

Mirëpo, sot ajo zbuloi se vogëlushja ka një zë të ëmbël dhe shumë melodioz. Soni ka publikuar në Instagram një video dhe ka shkruar plot krenari “Zëri i Anës”.

Nuk dihet nëse Ana do të ndjekë rrugën e nënës së saj, por gjithçka mbetet për t’u parë me kalimin e kohës. Ndërkohë fansat e Sonit janë shprehur shumë suportues, duke pritur pse jo edhe një bashkëpunim mes të dyjave.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit