20.5 C
Tirana
Friday, September 22, 2023
spot_img

Reperi Lil Wayne mbështet Trump në zgjedhje, modelja i jep fund lidhjes me të

Reperi i famshëm Lil Wayne ka mbështetur hapur Donald Trump në këto zgjedhje dhe kjo i ka kushtuar lidhjen e tij romantike me të dashurën modele Denise Bidot.

Një burim për MTO News është shprehur duke thënë se një nga arsyet më të mëdha që u nda me reperin është se ai mbështeste Trump:

“Ajo u nda nga Wayne. Nuk ishte vetëm mbështetja ndaj Trump, por kjo ishte arsyeja më e madhe”

“Ndonjëherë dashuria nuk mjafton”, shkroi Bidot në Instagram fundjavën që lamë pas.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit