15.5 C
Tirana
Tuesday, September 21, 2021
spot_img

‘5 muaj dashuri’, Klea Huta poston videon e parë ku tregon portretin e Krid

Prej disa muajsh Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Krid. Mirëpo, dyshja nuk kishte postuar asnjëherë foto apo video të portretit të vogëlushit edhe pse pafund momente të tij pa treguar fytyrën.

Por dje, Krid ka festuar 5-mujorin e lindjes dhe prindërit kanë postuar një video të tij ku i duket portreti i adhurueshëm.

“Dje 4/11/2020 5 muaj dashuri! 5 muajt më të bukur të jetës sime për këtë të qeshurën tënde do lëviz malet mama jote Krid! O shpirt i shpirtit tim“, ka shkruar Huta.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
2,947FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit