29.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

Shoku e tremb për “vdekje”, shikoni reagimin epik të Nejmar (Video)

Gjatë një loje “online” sulmuesi i PSG-së Nejmar është trembur për “vdekje” nga miku i tij më i ngushtë i cili kishte vendosur një maskë për festën e “Halloween”-it.

Këto pamjet kanë bërë xhiron e internetit, teksa yllit të PSG-së i duhen disa çaste për të mbledhur veten. Për sa i përket formës së tij, sulmuesi brazilian vazhdon të jetë ende i dëmtuar dhe duke mos qenë i gatshëm për trajnerin Tuhel edhe për sfidën e Champions-it ndja Lajpcigut.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit