29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Nga Zaimina tek Tayna/ Si u maskuan bukuroshet shqiptare për Halloween (Foto)

Dy ditë më parë, rrjetet sociale u mbushën plot me foto të personazheve të njohura të maskuar si personazhet e tyre të preferuar, për Halloween.

Gjatë një kërkimi ne përzgjodhëm fotot e personazheve që u maskuan dhe u komentuan pafund në mediat rozë.

Zaimina Vasjari ishte maskuar si Morticia Addams dhe mund të themi se maskimi i saj ishte shumë i arrirë pasi Zaimina dukej pothuajse identike.

Ndërsa reperja Tayna ishte maskuar si Helena e Trojës. Fotot e saj janë komentuar shumë në rrjetet sociale.

Një tjetër personazh që pikasi ishte edhe moderatorja Megi Pojani e cila ishte maskuar një herë si sirenë dhe një herë si një tjetër personazh.

Moderatorja Luana Vjollca tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ku u shfaq e maskuar si Jennifer Lopez me fustanin e famshëm jeshil të Versace.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit