29.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

Meta me mesazh të Koduar: Më 25 prill ka dy rrugë, o në gropë, o në Europë!

Presidenti Ilir Meta, nga gjuha e ashpër që ka përdorur një javë më parë në retorikën politike, këtë herë është bërë lakonik, duke përdorur fjalinë e shkurtër për të përcjellë mesazhin e tij politik.

Në faqen e tij të Facebook, Meta ka shkruar: 25 prilli tashmë është një REFERENDUM me dy alternativa: Shqipëria në Europë ose në Gropë. Përgjigjja dihet që nga koha e Skënderbeut: Shqipëria në Europë!”.

Duket se Presidenti, gropën e ka natyrisht për Edi Ramën, kurse Europën për PD-në dhe LSI-në, por ky natyrisht është vetëm njëri version i mesazhit të koduar të tij; e ku gjithkush mund të nxjerrë përfundime të ndryshme.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit