33.5 C
Tirana
Friday, June 21, 2024
spot_img

“Të dua”, Oriola Marashi dedikim të veçantë njeriut të saj më të shtrenjtë

Oriola Marashi është ndër modelet më të komentuara dhe më të dashura shqiptare. Bukuroshja njihet për linjat e saj perfekte trupore dhe fotot provokuese që poston çdi ditë në rrjetet sociale.

Por, ditën e djeshme, ajo i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla nënës së saj, me të cilën është shumë e lidhur dhe siç është shprehur vetë, në të ardhmen dëshiron që të bëhet si ajo.

Ajo e uroi publikisht nënën për librin e saj të dytë, duke i shprehur krenarinë që ndjen për të. “Sot dua të them dy fjalë për mamanë time, Xhoi Jakaj. E aftë të shkruajë, punojë e drejtojë, por edhe nuk pushon së dhëni dashuri pa kushte.

Mjafton të takosh ish-nxënësit apo studentët e saj ndër vite, e të kuptosh sa e duan njerëzit. Edhe unë të duaaaa mama ime e dashur! Suksese në librin e radhës!

Ti më bën krenare dhe për faktin që të ardhurat e librit do shkojnë për të ndihmuar një fëmijë të sëmurë, i sapo operuar, të cilit nuk do ia them emrin, por ai e di që ne fjalët i bëjmë realitet sepse nuk e kemi herën e parë. Të dua.”- shkruan Oriola. Modelja simpatike ka zbuluar se fitimet nga libri nëna e saj ka vendosur t’i çojë për bamirësi.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit