33.5 C
Tirana
Friday, June 21, 2024
spot_img

“Çmendet” 20-vjeçari, i vë flakën Benz-it me vlerë 150 mijë dollarë (Video)

Një i ri rus duket se është “çmendur”.

Ai i ka vendosur flakën një “Mercedesi AMG GT 63 S”, të zi, e cila ka një vlerë prej 150 mijë dollarësh. Pasi ka djegur makinën në një hapësirë të hapur, i riu ka filmuar të gjithë momentin.

Nuk dihet ende arsyeja se përse djali i quajtur Mihail ka bërë një veprim të tillë. Por ka zëra se djali është një youtube-r i njohur dhe të gjithën e ka bërë për të përfituar sa më shumë klikime në rrjet. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit