20.5 C
Tirana
Friday, September 22, 2023
spot_img

Prindër për herë të parë, emri i veçantë i bebit të Princ Lekës dhe Elia Zaharias

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë. Mësohet se Elia ka sjellë në jetë një vajzë.

Sipas mediave informative, bashkëshortja e princ Lekës ka lindur vajzën në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, nga nëna e Lekës.

Gjithashtu bëhet e ditur se vogëlushja gëzon shëndet të plotë.

Shtatzania e Elias u zbulua pak kohë më parë për mediat, kur ajo dhe Princ Leka u fotografuan duke ecur në këmbë në rrugët e Tiranës.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit