16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Dielli dhe Arbana shkojnë në shtëpi, një festë mirëseardhjeje për të mos u humbur (FOTO)

Dy ditë më parë, Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart Grishaj me një foto ku shfaqej me vogëlushin e sapoardhur në jetë, të cilin vendosën ta quajnë Diell.

Ditën e sotme, Arbana dhe Diell kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi, ku i ka pritur një festë mjaft e ngrohtë dhe e veçantë.

Xhemi Shehu ka ndarë një foto me Arbanën, ku në sy bien arushët gjigandë dhe ambienti i zbukuruar.

“Lumturi”, shkruan Xhemi krahas fotos. Të gjithë janë mjaft të lumtur për ardhjen e vogëlushit në jetë dhe kjo festë e tregon më së miri.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit