2.5 C
Tirana
Thursday, February 22, 2024
spot_img

Dua Lipa siç nuk e keni parë, “ndez” rrjetin me fotot topless

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa po pushton mediat për suksese të shumta.

Bukuroshja ka realizuar koleksionin e 3-të për “Pepa jeans” dhe me këtë rast realizoi edhe disa foto ku Dua shihet topless. Në postimin e saj në Instagram, ka pasur mjaft reagime nga fansat, pasi nuk ndodh shpesh që Dua të postojë të tilla foto.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit