16.5 C
Tirana
Thursday, April 25, 2024
spot_img

Quhet “pritje e ëmbël”, por Ledri me zor po pret: Po vdes sytë me t’i pa

Ledri Vula do të bëhet baba për herë të parë shumë shpejt. Partnerja e tij Sara Hoxha është në pritje të një vajzë. Ardhjen në jetë të vogëlushes së tij, reperi i njohur shqiptar mezi po e pret dhe këtë e ka treguar gjithmonë në intervista.

Së fundit këngëtari ka postuar një ekografi të vajzës së tij, krah së cilës shkruan: Jom ka des syt me ti pa”.

Me këtë foto ai zbulon dhe datën e publikimit të këngës së tij më të re, që është pas pak ditësh më 10 tetor. “Si baba” quhet hiti i ri. Në komentet e shumtë poshtë fotos shohim atë të Sarës një emoji kundër syrit të keq.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë dyshja festoi për pritjen e ëmbël në një ‘baby shower’ që bëri bashkë miqtë më të dashur të Ledrit dhe Sarës.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit