16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Granit Xhaka i dedikon fjalët më të bukura “princeshës” së tij (Foto)

Ditën e sotme futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita festojnë 1-vjetorin e vajzës së tyre Ayana.

Që kur ka ardhur në jetë Ayana, ata nuk kanë ngurruar të ndajnë me ndjekësit foto të shumta nga përditshmëria. Foto që na përcjellin emocione dhe që na tregojnë më së miri se çfarë do të thotë një familje e lumtur.

Në ditën më të veçantë të vajzës, fubollisti ka publikuar një foto të saj brenda një vaske dhe ka bërë një dedikim mjaft të veçantë e të mbushur me plot dashuri.

“Urime ditëlindjen princesha ime e bukur! Nuk mund të besoj se je zyrtarisht një vjeç. Faleminderit që më bën gjithmonë të buzëqesh! Jam babai më i lumtur në botë, shkaku yt”, ka shkruar ai.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit