29.5 C
Tirana
Wednesday, June 19, 2024
spot_img

Kushton 6 600 dollarë! Ky është edicioni special i iPhone 12 Pro (Foto)

Edicioni special i iPhone 12 Pro, i cili ishte planifikuar që të dilte në shtator, por u shty për shkak të pandemisë së COVID-19, tashmë mund të jetë në duart tuaja.

Edhe pse nuk ka dalë ende në shitje, versionet e ridizenjuara të këtij telefoni janë që tani në dispozicion për para-porositje.

Siç mund ta shihni nga fotot, modelet Caviar-iPhone 12 Pro kanë një prekje të veçantë të atmosferës hapësinore në secilin prej dizenjove të saj, çka do ju bëjë të ndiheni vërtet sikur jeni në hapësirë.

Nën etiketën ‘Odyssey Space’, secili dizajn, përkatësisht Space Odyssey Mars, Space Odyssey Moon dhe Space Odyssey Mercury, ka copëza të vogla meteoriti nga secili planet, të vëna në pjesën e pasme të telefonit.

Këto specifika, e shumë të tjera, bëjnë që iPhone 12 Pro të kushtojë 6 600 dollarë.

Sipas zërave, ky model ka një numër të limituar prodhimi prej vetëm 19 copësh, dhe kuptohet që nuk do mund ta këtë çdokush në dorë.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit