16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Zjarri përfshin fasonerinë në Skrapar, tymi mbulon zonën

Zjarr në një fasoneri në Skrapar. Nuk dihen akoma shkaqet dhe rrethanat se si ka rënë zjarri. Punonjësit kanë dalë të gjithë jashtë dhe fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar.

Paraprakisht dyshohet se ka qenë një shkëndijë elektrike. Fasoneria është fabrikë e prodhimit të këpucëve.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit