16.5 C
Tirana
Saturday, September 23, 2023
spot_img

Shoqja i nxjerr sekretin Meghan Markle, detaje të pathëna nga martesa e parë

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Para martesës me Princin Harry, Meghan ishte e martuar për dy vjet me producentin e filmit Trevor Engelson, me të cilin u nda në vitin 2013.Ndërsa ish-mikesha e Meghan, Ninaki Pridi ka thënë për mediat amerikane, se Markle gjithmonë ka ëndërruar të martohet, kështu që pas takimit me Trevor, ajo menjëherë pa një mundësi që ëndrra e saj të realizohej përfundimisht.

Siç pretendon Ninaki, Meghan ishte një aktore në rritje që dëshiron të martohet, dhe ai është një producent filmi që u shfaq si një mundësi e përsosur.Gjithashtu, siç shpjegoi ajo, distanca për shkak të punës bëri që Meghan dhe Trevor të grindeshin shpesh, por pavarësisht kësaj, sipas mikeshës së Meghan, ai ishte lënduar keq kur kjo e fundit kërkoi divorc. ”Nuk ishte Meghan që e dija më,” tha Ninaki, duke shtuar se ishte edhe momenti që vendosi miqësinë e tyre.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit