30.5 C
Tirana
Friday, July 12, 2024
spot_img

Videoja që po bën xhiron e rrjetit, tifozi shqiptar thyen spagetit përpara italianit

I gjithë Dortmundi ishte i veshur në ngjyrë të kuqe ditën e djeshme.

Në stadiumin “Signal Iduna Park” ku u luajt dueli Itali-Shqipëri ishin mbi 50 mijë tifozë kuqezinj, ndërsa nga ana tjetër rreth 10 mijë “azzurri”.

Para startit të sfidës ka pasur edhe përplasje mes tifozerive, teksa një video po bën xhiron në rrjet.

Një shqiptar ka në duart makarona të gjata teksa i thyen përpara syve të italianit.

Ky i fundit ulet në gjunë dhe nis të qajë teka i lutet mos ta bëjë, teksa të gjithë shpërthejnë në të qeshura.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit