34.5 C
Tirana
Friday, July 12, 2024
spot_img

“Jam goca më me fat”/ Heidi ndan FOTO-t romantike krah Romeos

Heidi Baci, një nga personazhet më të përfolur të edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi të veçanta.

Fotografitë shfaqin atë dhe të partnerin e saj, Romeon, shumë të dashuruar.

“Fillimisht duam t’ju falënderojmë të gjithëve për gjithë dashurinë qe na keni dhuruar. Ps. Sa e dua këtë Romeon, është zemra ime. Jam goca më me fat në botë,” shkruan ajo.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit