30.5 C
Tirana
Thursday, June 20, 2024
spot_img

Pas daljes nga ‘BBVA’, Romeo publikon foton e parë me Heidin

Romeo dhe Heidi romancën e tyre e filluan brenda në ‘Big Brother VIP Albania’.Romeo pak orë me parë ka publikuar një foto ku shihet në krahët e Heidit.

Mesa duket çifti po i shijojnë edhe momentet jashtë shtëpisë së bashku.

Gjithashtu Romeo mbrëmë ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale duke i shpreh falënderime ndjekësve për mbështetjen.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit