25.5 C
Tirana
Thursday, June 20, 2024
spot_img

Momenti kur Xhensila Myrtezaj rrëzohet teksa po performonte

Teksa është ngjitur në skenën e një prej lokaleve të natës për të performuar, Xhensila Myrtezaj është penguar dhe ka rënë në tokë.

Menjëherë është ngritur duke mos ‘e dhënë’ veten teksa u shpreh: ‘Uroj të mos e keni kapur këtë!’

Por shumë vonë pasi momenti është inçizuar dhe po qarkullon kudo.

Video më poshtë:

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit