30.5 C
Tirana
Thursday, June 20, 2024
spot_img

Bora Zemani në pritje të ëmbël për herë të dytë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj së shpejti do të bëhen prindër.

Lajmin e ka konfirmuar vetë çifti, në videon përmbledhëse të episodit të ardhshëm të “Cherry on Top”, nën moderimin e vetë Bora Zemanit.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete”, thotë Bora ndërsa prek barkun, pak të rrumbullakosur.

Në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën, të dy të emocionuar.

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit