16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Universiteti i Oksfordit renditet i pari në botë, ja kush janë 10 më të mirët

Universiteti i Oksfordit është renditur si universiteti më i mirë në botë për të tetin vit radhazi nga Times Higher Education. Në vend të dytë renditet universiteti i Stanford dhe në të tretin Massachusetts Institute of Technology.

Ja cilat janë renditur në Top-10

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit