16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Jori Delli më e dashuruar se kurrë, në krah të partnerit italian (Foto)

Që kur e bën publike lidhjen, modelja shqiptare Jori Delli dhe partneri i saj, reperi italian Fred De Palma i kanë shpeshtuar postimet e përbashkëta në rrjetet sociale.

Dyshja bëjnë dedikime të ndryshme për njëri-tjetrin, teksa tregoi se po e shijojnë pafund lidhjen pas ribashkimit.

Edhe së fundmi, ishte ish-banorja e BBVA 2 ajo që postoi një foto romantike ku reperi shihet duke i dhuruar një puthje në ballë.

Në postimi, Jori ka treguar se ata janë rikthyer në Itali pas një qëndrimi disa ditor në Tiranë.

Më pas, Jori tregoi se ajo po e shoqëronte Fredin edhe gjatë punës së tij për projekte të reja muzikore në studio.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit