27.5 C
Tirana
Monday, July 22, 2024
spot_img

Kiara në pritje të ëmbël? Fansat janë të bindur pas kësaj video-je!

Disa ditë më parë gjithë mediat rozë dhe rrjeti “u çmend” nga lajmi se Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë, teksa burime pranë çiftit e konfirmuan, madje edhe Luizi dha disa “hints” nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Së fundmi, si për t’i hedhur “benzinë zjarrit” Luizi ka postuar një tjetër video, teksa ndodhet me Kiarën në Milano dhe fansat janë të bindur se nga video-ja mund të dallohet se moderatorja është vërtetë në pritje të ëmbël.

Ajo çka mund të dallohet është momenti kur Kiara përpiqet të fshehë barkun, ndoshta pasi mund të duket forma e rrumbullakosur, që tregon se mund të jetë në muajt e parë të shtatzënisë, të paktën kështu mendojnë ndjekësit e çiftit. Megjithatë, duhet ta shohin vetë për ta gjykuar:

@eida190 #lukicouple#kiaratito #luizejlli #pregnant#goviral #fyp #bestfeeling #love ♬ original sound – Eida19.Ro

Gjithsesi nuk mund të jemi të sigurtë derisa ata ta konfirmojnë zyrtarisht dhe deri atëherë, do kënaqemi me “detajet” e vogla…

Related Articles

- Advertisement -spot_img

Më të fundit