29.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

Dua Lipa shkëlqen në postimin e fundit nga Kep Merli

Prej një jave, këngëtarja e adhuruar në të gjithë botën, Dua Lipa vijon pushimet e saj në “shtëpi”, ne resortin e njohur Kep Merli prane Ksamilit.

Dua, së bashku me familjen janë duke shijuar bregdetin e jugut të Shqipërisë, siç edhe është bërë traditë në 3 vitet e fundit.

Bukuroshja brune nuk ka reshtur së postuari foto dhe video nga momentet e relaksit në bregun e detit, apo pamjen mahnitëse nga vila ku po qëndron.

Edhe ditën e sotme, Dua ka ndarë disa foto me një copëz të rivierës shqiptare në sfond, e ku ajo padyshim shndrit me fustanin që ka veshur.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit