29.5 C
Tirana
Thursday, September 21, 2023
spot_img

Berisha në dasmë në Tropojë, Shkëlzeni dhe Armina “djegin” pistën e kërcimit

Pas zgjedhjeve dhe para një shtatori që pritet të jetë i nxehtë, ish-kryeministri Sali Berisha është shfaqur në një dasmë në Tropojë, vendlindjen e tij bashkë me familjen.

Në një video të postuar në tiktok, Berisha shihet i ulur në tavolinë, i rrethuar nga të afërm, teksa bashkëshortja e tij Liri Berisha ndodhet në pistën e kërcimit, ashtu si edhe djali Shkëlzeni me bashkëshorten Armina Mevlani.

Këta të fundit kërcejnë nën ritmet e një kënge e valleje të njohur tropojane ku nuk mungon përshëndetja me emra.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit