10.5 C
Tirana
Friday, February 3, 2023
spot_img

Dani Alves i arrestuar, Xavi: Jam i shokuar për atë që po i ndodh atij

Xavi Hernandez ka folur për situatën aktuale të Barcelonës para përballjes ndaj Getafes.

Trajneri katalanas foli edhe për disa çështje jashtë fushës, si ajo në lidhje me arrestimin e Dani Alves për sulm të dyshuar seksual.

“Është e vështirë të komentosh një situatë të tillë. Jam i habitur dhe i tronditur, në gjendje shoku, drejtësia do të marrë vendimin përfundimtar, ne nuk mund të ndërhyjmë në të.

Ndihem keq për Dani Alves, jam i shokuar”, është shprehur Xavi, trajneri i Barcelonës dhe ish-shok ekipi te Barcelona me mbrojtësin brazilian.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,690FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit