16.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img

Shqipëria nuk gjen qetësi, ndihen sërish lëkundje tërmeti

Territori shqiptar është tronditur sërish nga lëkundje tërmeti duke pasuar ato të mbrëmjes së kaluar, këtë herë me një intensiteti prej 3.7 ballësh sipas EMSC.

Sakaq, bëhet me dije se epiqendra e lëkundjeve ndodhet 30 kilometra larg Tiranës dhe 9 kilometra larg Bulqizës me thellësi 2 kilometra.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit