4.5 C
Tirana
Tuesday, January 25, 2022
spot_img

Zjarri në spitalin COVID 3, shihni si del tymi nga godina (Video)

Pamjet që shihni vijnë nga ambientet e COVID3, ku kati i parë i godinës është përfshirë nga zjarri. Fatmirësisht në këtë kat nuk ka persona të shtruar, ku trajtohen të sëmurë me koronavirus.

News 24 pamjet në fjalë ku shihet se si del tymi nga godina, ndërkohë që në vendin e ngjarjes ndodhet zjarrfikësja.

Ndërkohë që zjarri ka rënë si pasojë e pajisjes elektrike ngrohëse dhe ai ka rënë në një zyrë.

Në këtë godinë, në anën ku ka rënë zjarri mësohet se nuk ka pacientë.

Related Articles

Na ndiqni

4,806FansLike
3,135FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Më të fundit